به گواه صنعت خوش آمدید

گواه صنعت بدون استثناء انتخابِ برتر تمامی متقاضیان در سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه بوده است.

پشتوانه گواه صنعت علاوه بر امکانات و قابلیت های گسترده، به دوستان، همکاران و مشتریان خود است.

Demo

تولید

تجربه بیش از بیست سال در زمینه ساخت و تولید قطعات و تجهیزات صنایع فولاد ، سیمان و صنایع بزرگ و کوچک دیگر

ادامه مطلب
Demo

بازرگانی

تامین قطعات و مواد اولیه مورد نیازصنایع مختلف از جمله ورقهای فولادی، گالوانیزه، رنگی ، ورقهای پوشش قلع، آلمینیوم و اکریلیک

ادامه مطلب
Demo

مشاوره فنی

مشاوره در زمینه طراحی، ساخت و تولید، اجرا و بهره برداری از پروژه های صنعتی، کنترل کیفیت و نظارت بر فرآیندهای تولیدی

ادامه مطلب

گواه صنعت طی ربع قرن حضور خود در عرصه صنعتی کشور عزیزمان علاوه بر تلاش بر تولید قطعات و محصولات صنایع مختلف با بالاترین کیفیت، در زمینه طراحی و مشاوره فنی به دیگر تولید کنندگان، کارخانجات و واحدهای صنعتی بخش فولاد و سیمان فعالیت داشته است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی بالای متخصصین و کارشناسان فنی خود و همچنین بوسیله پیشرفته ترین دانش، ابزار و نرم افزارهای روز دنیا،  اقدام به ارائه مشاوره در زمینه طراحی، ساخت، کنترل کیفیت و بازرسی، نظارت بر اجرا و عملکرد خطوط تولید نموده است.

گواه صنعت پیوسته مجموعه کارشناسان فنی خود را بوسیله پیشرفته ترین دوره ها و بروزترین متدها آموزش داده و از ارائه خدمات مشاوره مطابق با دانش فنی روز دنیا اطمینان حاصل می نماید. به همین دلیل است که خدمات مشاوره ای ارائه شده توسط این شرکت ضامن بالاترین بازدهی در صنایع مختلف می باشد.

در زیر لیستی از نرم افزارهای مورد استفاده این شرکت در خدمات طراحی و مشاوره آمده است.

 • Autodesk
 • Auto Cad
 • Dassault Systems
 • CATIA

 • Inventor
 • Abaqus
 • ANSYS
 • MATLAB
 • MASTERCAM
 • Powermill
 • Proengineer
 • Primavera
 • comfar

 

همچنین نمونه پروژه های انجام شده با مشاوره و همکاری این شرکت در ذیل آمده است.

 • پروژه بازسازی و افزایش ظرفیت خط نورد 300 و 350 و خط بسته بندی - شرکت ذوب آهن اصفهان
 • پروژه Monoblock - شرکت ذوب آهن اصفهان
 • اصلاح سیستم اتوماسیون نورد 650 - شرکت ذوب آهن اصفهان
 • پروژه نوسازی و اصلاح کوره پاتیلی شماره یک در بخش فولاد سازی - شرکت ذوب آهن اصفهان
 • راه اندازی خط نورد گرم و سرد فولاد مکران به ظرفیت 150 تن در منطقه صنعتی چابهار
 • راه اندازی خط نورد مقاطع در شهرک صنعتی مورچه خورت به ظرفیت 50 تن در سال
 • بازسازی و اصلاح سیستم غبارگیر Stack ناحیه احیاء - شرکت فولاد مبارکه اصفهان

درباره ما

 • گواه صنعت مجموعه ای است با بیش از یکصد نفر نیروی کار انسانی، مستقر در فضایی بالعغ بر 10،000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان. کارگاه ها و تاسیسات این مجموعه با آخرین و روزآمدترین ماشین آلات شکل دهی و تولید مصالح، تجهیز شده اند و در فضایی بالغ بر 4000 متر مربع استقرار دارند. گواه صنعت نیروی کار انسانی خود را از میان نیروهای ماهر و متخصص بر می گزیند و به همت گروه مشاوران فنی مجموعه با برگزاری کارگاه های آموزشی یا توزیع جزوات آموزشی ، دانش و فعالیت تخصصی ایشان را ارتقاء می دهد. ماشین آلات گواه صنعت نیز با کارشناسی متخصصان خبره از میان آخرین و به روز ترین ماشین آلات دنیا انتخاب و خریداری شده اند و تیم کارشناسان گواه صنعت با بررسی مداوم فناوری های جدید تجهیزات خود را متناسب با با نیازهای تازه، روزآمد می کنند. علاوه بر این، آنچه بر توان این مجموعه می افزاید همکاری نزدیک با بزرگترین مجموعه های صنعتی داخلی و خارجی برای تامین مصالح مورد نیاز است. گواه صنعت از زمان تاسیس با حساسیت بسیار به نیازها و تقاضاهای متنوع صنایع مختلف توجه نشان داده و بدین اعتبار است که امروز می تواند محصولاتی تولید کند که ضامن گردش چرخ تولید کارخانجات بسیار باشد. گروه مشاوران فنی گواه صنعت همواره آماده است تا به متقاضیان و همکاران مشاوره لازم را ارائه دهد. گواه صنعت پیشتاز ابتکار در زمینه طراحی و تولید قطعات صنعتی است. این مجموعه به اتکای گروه مشاوران فنی خود در طراحی قطعات و تجهیزات با سفارش دهندگان مشارکت خلاق و فعال دارد. گواه صنعت بر اساس طرح های تایید شده از سوی کادر فنی مجموعه، به مدد فناوری روزآمد محصولات خود را متناسب با نیاز متقاضیان تولید می کند. قطعات تولید شده زیر نظر کارشناسان و بازرسان متخصص تحت آزمایشات مختلفی قرار می گیرند تا مطابقت آنها با استانداردها سنجیده و کیفیت آنها تضمین گردد. گواه صنعت بر کل چرخه تولید نظارت دقیق دارد. این شرکت با بررسی کارشناسانه، مواد اولیه خود را از عالی ترین تولید کنندگان داخلی و خارجی این عرصه تامین می کند، و سپس به مدد مجریان خبره و مجرب تمام عملیات ساخت را به طور کامل به انجام می رساند و بر حسن انجام آن نیز نظارت تام دارد؛ علمیاتی که از انواع دقیق برشکاری، ماشینکاری، مونتاژهای تخصصی، جوشکاری های پیچیده، کنترل کیفیت، مدیریت پروژه، انتقال و تحویل کالا و در نهایت همکاری ها و تعهدات پس از فروش را در بر می گیرد.
 • تجربه تولید ده ها هزار تن قطعه برای صدها متقاضی کوچک و بزرگ.
  نظارت کامل بر کل عملیات از آغاز تا پایان
  در اختیار داشتن کارشناسان خبره برای گرداندن تمام مراحل کار
  انجام امور بازرسی کیفی بصورت مستقل و بی طرف
  واحد طراحی و مهندسی مجرب برای بررسی و مشاوره در تمامی پروژه ها
  مصحولاتی با کیفیت بین المللی با تایید کارشناسان و مراجع مستقل و ذی صلاح
  همراهی و همکاری کامل با مشتریان پس از فروش
  ابداع و نوآوری در بخش تولید محصولات و روشهای نوین تولید با صرفه اقتصادی و بازده بالا
 • گواه صنعت نامی است که بر اعتماد دلالت دارد. این مجموعه را به فرهنگ کاری شفاف می شناسند. روابط گواه صنعت با مشتریان خود اعتماد بلند مدت را به ارمغان می آورد.

   

  چشم انداز ما این است که پیشگام ساخت و تولید قطعات و تجهیزات، و تامین مواد اولیه صنایع مختلف ایران و کشورهای همسایه باشیم.

   

  تعهد ما این است که محصولات خود را با کیفیت عالی و به موقع به دست مشتریان خود برسانیم.

   

  ارزشهای ما اعتماد، صداقت ، تعهد ، علاقه ، سخت کوشی، وقت شناسی و همکاری است.

   

گواهینامه ها

همکاران و مشتریان ما

گواه صنعت توانسته است طی این سالها اعتماد اهل صنعت را به خود جلب کرده، و با برقراری ارتباط با بزرگترین شرکتهای تولیدی، صنعتی و بازرگانی کشور، نام خود را به عنوان دوست و همکاری معتبر و موتمن در بین آنها ثبت نماید. در زیر برگزیده ای از همکاران و مشتریان گواه صنعت آمده است.  

تماس با ما

کارخانه

 نشانی : شهرک صنعتی مورچه خورت - فاز اول - خیابان ابوریحان پنجم - پلاک  252 (بر روی نقشه ببینید)

تلفن : 45642564-031                            فاکس : 45642569-031                  پست الکترونیکی : info@govahsanat.com

 

دفتر

نشانی : اصفهان - خیابان توحید - ساختمان سلیمان - طبقه 6 - واحد 15  (بر روی نقشه ببینید)

تلفن : 36161-031                               فاکس : 36270500-031                  پست الکترونیکی : info@govahsanat.com